pasywacja powłok lubelskie

cynkowanie galwanizacja

O firmie Galwanex

Przedsiębiorstwo wielobranżowe GALWANEX działające w Lublinie od 1986 roku zajmuje się wytwarzaniem i nakładaniem powłok ochronnych na wyroby metalowe. Nasza galwanizernia jest doskonale wyposażonym zakładem, przygotowanym do wykonywanie powłok antykorozyjnych i ozdobnych przy pomocy kilku metod.

Wykonujemy zarówno cynkowanie galwaniczne, pozwalające na pokrycie zabezpieczającą warstwą cynku małych detali oraz większych elementów, jak i oksydowanie czy pasywację już wykonanych powłok.

Zapewnienie naszym klientom możliwości wyboru kompleksowych metod, w połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników w zakresie ich wykonywania, pozwoliło nam na zdobycie ich dużego zaufania.

Mamy ponad 35 lat doświadczeń

cynkowanie Kielce Rzeszów Lublin galwanizacja lubelskie

Przełożyło się to bezpośrednio na nasz dotychczasowy sukces i zachowanie konkurencyjności przez wiele lat działalności przedsiębiorstwa.
Zapewniamy nie tylko wysoką jakość powłok, lecz także terminowość wykonywanych prac i dostaw.

2456

Realizacji

146

Elementów

853

Zadowolonych
klientów

35

Lat
doświadczenia

galwanizacja lubelskie Lublin, cynkowanie ogniowe lubelskie Lublin, cynkowanie galwaniczne lubelskie Lublin, oksydowanie lubelskie Lublin, pasywacja powłok lubelskie Lublin, powłoki antykorozyjne lubelskie Lublin, galwanizernia lubelskie Lublin

Liczba odwiedzin

073736

Kontakt

 • Siedziba firmy

  ul. Akacjowa 5 Jakubowice Konińskie
  21-003 Ciecierzyn

 • Zakład produkcyjny

  ul. Powojowa 25
  20-442 Lublin

 • Zadzwoń do nas

  +48 81 501 20 60

 • Zapisz maila

  galwanex@op.pl

galwanizacja świętokrzyskie cynkowanie ogniowe świętokrzyskie cynkowanie galwaniczne świętokrzyskie oksydowanie świętokrzyskie pasywacja powłok świętokrzyskie powłoki antykorozyjne świętokrzyskie galwanizernia świętokrzyskie